top of page

Порядок надання інформаційних послуг

Для надання послуг Замовнику необхідно залишити заявку на сторінці курсу, що цікавить, шляхом заповнення відповідної форми.

При оформленні заявки на сайті Замовник перенаправляється на сторінку оплати через авторизаційний сервер процесингового центру Банку партнера для оплати банківською карткою.

Після оплати курсу на електронну адресу Замовника не пізніше ніж за 5 календарних днів до дати проведення відповідного семінару надсилається розклад семінарів, час та місце їх проведення. Ця інформація також опублікована на сторінці курсу.


Способи оплати

Працюємо з фізичними та юридичними особами
Оплата на сайті банківською карткою для фізичних осіб
До оплати приймаємо картки Visa, MasterCard.
Для оплати карткою на сайті необхідно оформити заявку на оплату на сторінці курсу, після чого для оплати покупки Ви будете перенаправлені на платіжний шлюз банку для введення реквізитів Вашої картки. Будь ласка, приготуйте Вашу пластикову картку заздалегідь. З'єднання з платіжним шлюзом та передача інформації здійснюється у захищеному режимі з використанням протоколу шифрування SSL.

Правила оплати банківською карткою.

При анулюванні замовлення
При анулюванні оплаченого замовлення Ви можете замовити іншу послугу на цю суму, або повернути всю суму на картку, попередньо написавши листа на info@pushka-school.com. У разі виникнення будь-яких проблем з оплатою електронним способом, повідомте про це менеджеру за телефоном (044) 333 -87-05.

Безготівковий розрахунок для юридичних осіб
Якщо покупка здійснюється від юридичної особи, оплата провадиться за рахунком, який виставляє менеджер.

Для отримання рахунку зв'яжіться з менеджером за телефоном (044) 333-87-05 або надішліть заявку на info@pushka-school.com із зазначенням реквізитів вашої організації.

 

bottom of page