top of page

Порядок повернення

Відмова від послуги

Право споживача на розірвання договору надання послуги регламентується статтею 32 закону «Про захист прав споживачів»;

Споживач має право розірвати договір про надання послуги у будь-який час, сплативши Виконавцю частину ціни пропорційно частині наданої послуги до отримання повідомлення про розірвання зазначеного договору та відшкодувавши виконавцю витрати, вироблені ним до цього моменту з метою виконання договору, якщо вони не входять до зазначеної частини ціни послуги ;

Споживач при виявленні недоліків наданої послуги має право на свій вибір вимагати:
1) безоплатного усунення недоліків;
2) відповідного зменшення ціни;
3) відшкодування понесених ним витрат на усунення недоліків самотужки чи третіми особами.

Політика відмови від онлайн-навчання
Ви маєте право відмовитися від онлайн-навчання (доступ до записів навчання, вебінарів та іншого платного навчального контенту) протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з моменту підтвердження замовлення.
Якщо ви звернулися за поверненням у встановлений термін, ми зобов'язуємося повернути вам платежі, отримані від вас як оплату курсу. Для отримання коштів зверніться з нами та оформіть запит на повернення в установленому порядку.
Якщо ви вже почали користуватися послугами протягом періоду відмови (наприклад, взяли участь в одному або кількох онлайн-заняттях або отримали посилання для перегляду або скачування відеоуроків), ми утримаємо з внесеної вами суми вартість послуг, фактично наданих на момент оформлення запиту на повернення. У такому разі сума повернення визначається як різниця між загальною вартістю послуг та вартістю фактично спожитих послуг.

Оформлення повернення
Для відмови від послуг та оформлення повернення напишіть нам на адресу info@pushka-school.com, ми підтвердимо отримання запиту на повернення email-повідомленням за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо ви не отримаєте письмового підтвердження протягом 24 годин з моменту надсилання листа, зверніться до нашої служби підтримки за телефоном, вказаним на сайті.
Для оформлення повернення, обов'язково повідомте нам: ПІБ та email, вказані при оформленні замовлення; назва послуги (програми навчання, тренінгу чи пакету послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію.
Ви розумієте, що, якщо ви порушите порядок оформлення запиту на повернення або ж не надасте нам зазначену інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні та не розглядати ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг
Якщо ви оформили запит на повернення у вказаний термін, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту.
Для повернення коштів ми скористаємося тим самим способом платежу, який ви використовували під час оплати послуг. Ми утримаємо із суми повернення всі додаткові комісії банків та платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.
Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, не переглянули доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вартість таких послуг.

bottom of page